reklamı kapat

POPÜLER

Dev kadroyla imkansız bir soygun filmi: Logan Lucky [Video]

Yönetmenliğini Steven Soderbergh‘in üstlendiği ve önümüzdeki aylarda vizyona girmesini beklediğimiz Logan Lucky’nin ilk fragmanı sonunda ortaya çıktı. Bu yeni film Ocean’s Eleven ve Magic Mike karışımı havasıyla dikkat çekiyor.

2000 yılında Traffic ile Oscar kazanan Steven Soderbergh uzun bir aradan sonra beyaz perdeye geri dönüyor. Ocean’s filmleri, The Girlfriend Experience ve The Knick gibi yapımlarla tanınan yönetmen bir kez daha yıldız isimleri bir araya getiriyor. Farklı bir hırsızlık hikayesi olacak gibi görünen filmin başrollerini Channing Tatum, Adam Driver, Daniel Craig ve Riley Keough üstleniyor. Hilary Swank, Seth MacFarlane, Katie Holmes, Katherine Waterston, Sebastian Stan gibi ünlü isimler de eşlik ediyor.

Burada 90 yıldır şanssızlıklarıyla nam salan Logan ailesinin macerasına tanık oluyoruz. Logan kardeşler talihsiz damgasından kurtulabilmek için büyük bir plana girişiyor. Tanıdıklarından aldıkları yardımla Coca-Cola 600 yarışında büyük bir soygun gerçekleştirmeye hazırlanıyorlar. Elbette bunun için önce hapiste olan Joe Bang‘i kaçırmanın bir yolunu bulmaları gerekiyor. Kardeşler eğer başarılı olurlarsa hem şanssızlık lanetini ortadan kaldıracak hem de 14 milyon doların sahibi olacaklar.

Farklı havasıyla ilgi uyandıran Logan Lucky’nin 25 Ağustos‘ta vizyona girmesi bekleniyor. Filmden paylaşılan ilk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.