reklamı kapat

POPÜLER

Maisie Williams Game of Thrones

Game of Thrones’un yıldızı haberleri yalanladı

Geçtiğimiz günlerde Arya Stark karakterine hayat veren Maisie Williams açıklamalarıyla Game of Thrones sevenleri umutlandırmıştı. Ancak görünen o ki bu haber gerçeği yansıtmıyor.

Hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz günlerde Metro‘nun Maisie Williams ile gerçekleştirdiği röportaj gün yüzüne çıkmıştı. Ünlü oyuncu bu röportajda sekizinci sezon çekimlerinin aralık ayında biteceğini ve son sezonun ise nisan ayında izleyici karşısına çıkacağını ifade etmişti. Sonunda geri sayım yapacak bir tarih elde etmeye çok yaklaşmış olmamız da hayranları fazlasıyla mutlu etmişti. Fakat Williams’ın kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya bakılırsa bu haberin gerçekle uzaktan yakından alakası yok. Sevilen oyuncu kısa ancak net bir açıklama yaptı. Durumu “Bu tweeti sadece sizlere doğrusunu söylemek için yazıyorum. Game of Thrones’un yayın tarihine dair yaptığım söylenen açıklama yanlış. Geçtiğimiz sene yaptığım bir röportaja dayanıyor ve gerçeği yansıtmıyor.” sözlerini özletmeyi tercih etti.

Tahmin edebileceğiniz üzere bu açıklama pek çok Game of Thrones hayranının üzülmesine neden oldu.Maisie Williams tarafından yalanlanan haberlerin ardından final sezonunun ne zaman ekrana geleceğine dair belirsizlik devam ediyor. Bizlere de yayın tarihine dair yapılacak asıl duyuruyu beklemek düşüyor.

İlginizi çekebilir