reklamı kapat

POPÜLER

Sessiz Kahraman

Netflix’ten yeraltı dünyasına fütüristik bakış: Sessiz Kahraman [Video]

Netflix ses getiren orijinal yapımlarına bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Yönetmenliğini Duncan Jones‘un üstlendiği Sessiz Kahraman filminden ilk tanıtım paylaşıldı. Üstelik filmin oyuncu kadrosu da fazlasıyla dikkat çekiyor.

Netflix’in yeni projesi olan Sessiz Kahraman’ın hikayesi yakın gelecekte geçiyor. Karmaşık ve çoğu zaman acımasız bir şehir olan Berlin’de yaşayan bir gencin hikâyesini anlatıyor. Çocukluğunda geçirdiği bir kaza yüzünden konuşma yetisini kaybeden Leo hayatında güzel bulduğu tek şey, kız arkadaşını arıyor. O geride iz bırakmayan sevgilisini ararken Cactus Bill ve Duck isimli iki cerrahla tanışıyor. Böylece Berlin’in fütüristik yeraltı dünyasına doğru şaşırtıcı bir yolculuğa çıkıyor. Bu duygu dolu bilim kurgu filminde maddiyatla dolu bir dünyada aşk ve sevginin hala var olabileceği bir ortam hayal ediliyor.


Moon ve Source Code filmleriyle tanıdığımız Duncan Jones’un yönettiği filmin başrollerini Alexander Skarsgård, Paul Rudd ve Justin Theroux üstleniyor. Onlara Seyneb Saleh, Gilbert Owuor, Robert Sheehan, Nikki Lamborn ve Noel Clarke gibi isimler eşlik ediyor. Farklı tarzıyla dikkat çeken Sessiz Kahraman, 23 Şubat‘ta Netflix’teki yerini alacak. Filmden paylaşılan fragmanı haberin girişinde bulabilirsiniz.