reklamı kapat

POPÜLER

Ocean’s 8’e orijinal filmden sürpriz bir isim konuk olacak

Ocean’s Eleven filminin yeni versiyonu olan Ocean’s 8 ilgi uyandıran gelişmelerle gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak bu yapımda sevilen bir ismin yeniden karşımıza çıkacağı açıklandı.

Çekimlerine ekim ayında başlanan Ocean’s 8 kalabalık oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni filmde Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina ve Sarah Paulson gibi isimler başrolleri paylaşıyor. Yönetmen koltuğundaysa Gary Ross oturuyor.

Ocean’s Eleven kadın versiyonu olarak tanımlanabilecek yapımda Danny Ocean‘ın kız kardeşinin liderliğindeki dolandırıcılık operasyonu konu ediliyor. Bu sebeple orijinal yapımda rol alan George Clooney‘nin filmde görülmesi bekleniyordu. Ancak müjdeli haber başka bir oyuncudan geldi. Matt Damon‘ın ET‘nin yaptığı röportajda Ocean’s 8’de ufak bir sahne ile yer alacağını açıkladı. Onu yeniden Linus Caldwell karakteriyle göreceğimiz düşünülüyor. Ancak bu konuda henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

İzleyicilerde heyecan yaratan bu haberin ardından Ocean’s 8’de orijinal yapımdan başka kimleri göreceğimiz merak edilmeye başlandı. Çekimleri şimdilerde New York‘ta devam eden yapımın 8 Haziran 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER