reklamı kapat

POPÜLER

Kadın oyunculardan oluşan kadrosuyla Ocean’s 8 geliyor

Bir zamanların büyük ilgi çeken Ocean’s Eleven filmi yeniden beyaz perdeye uyarlanıyor. Başrollerde bu sefer kadın oyuncuların yer alacağı Ocean’s 8‘in kadrosuyla birlikte filmin ne zaman vizyona gireceği de kesinleşti.

Ocean’s Eleven 2001 senesinde gösterime girmiş ve başrollerinde yıldız isimlerin yer almasıyla dikkat çekmişti. Bu yapımda ünlü oyuncular George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy García, Julia Roberts, Casey Affleck ve Scott Caan gibi isimleri izlemiştik. O zamanlar büyük ilgi gören hikaye Ocean’s Twelve ve Ocean’s Thirteen ile devam etmişti.

Şimdilerde Hollywood‘da beğeni toplayan filmlerin kadın oyuncularla yeniden çekilmesi furyası başladı. Bunun en yakın örneklerinden biri olarak bu sene vizyona giren Ghostbusters‘ı gösterebiliriz. Benzer bir şekilde Ocean’s 8 oyuncu kadrosuyla daha şimdiden merak uyandırmayı başarıyor. Hikayenin yeni versiyonunda Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina ve Sarah Paulson gibi ünlü isimler rol alacak. Böylece sevilen birçok oyuncu ilk kez bir araya gelecek.

Yönetmenliğini Gary Ross‘un üstlendiği Ocean’s 8’in 8 Haziran 2018‘de vizyona gireceği açıklandı.