reklamı kapat

POPÜLER

Başrolünde kadın oyuncuların yer aldığı Ocean’s 8’in çekimleri başladı

26 Ekim 2016

Ocean’s Eleven filminin kadın oyuncularla yeniden çekileceği bir süre önce belli olmuştu. Kadrosu yıldız isimlerle dolu Ocean’s 8’in çekimleri başladı ve setten ilk görüntüler internet üzerinden paylaşıldı.

Warner Bros. Pictures ilk kez 2001 senesinde hayatımıza giren Ocean’s serisini geri döndürüyor. Şimdiden ilgi uyandıran yapımda Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina ve Sarah Paulson gibi ünlü oyuncular rol alacak. Yönetmenliğini Gary Ross‘un üstlendiği filmin çekimleri New York‘ta başladı.

Yeni filmde Sandra Bullock, Danny Ocean‘ın kız kardeşini canlandıracak. Blanchett onun sağ kolu olarak görev yapan bir karaktere hayat verecek. İkili MET Galası‘ndan bir kolye çalmak üzere yetenekli bir ekip toplamaya başlayacak. Orijinal filmde rol alan George Clooney‘nin de filmde ufak bir rol ile yer alacağı söyleniyor. Ancak bu durum henüz resmiyet kazanmadı.

Merak uyandırmayı başaran Ocean’s 8 filmi 8 Haziran 2018‘de vizyona girecek. New York’ta gerçekleştirilen çekimlerden ilk kareleri haberin başındaki galeride bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER