reklamı kapat

POPÜLER

Ocean's 8

Yıldız isimlerin rol aldığı Ocean’s 8 ilk fragmanıyla heyecan uyandırıyor [Video]

Ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla büyük ilgi uyandıran Ocean’s Eleven serisinin devam edeceği uzun zaman önce belli olmuştuOcean’s 8. Sonunda Ocean’s 8 filminden ilk fragman gün yüzüne çıktı. Başrollerde kadın oyuncuların yer aldığı hikaye fazlasıyla aksiyon dolu olacak gibi görünüyor.

Ocean’s Eleven2ın kadın versiyonu olarak tanımlansa da, Ocean’s 8 aslında seriye devam ediyor. Ancak bu sefer Danny Ocean’ın ekibini değil, onun kız kardeşinin maceralarını göreceğiz. Hapishaneden çıkan Debbie Ocean hemen kolları sıvıyor ve büyük bir işe girişmeye karar veriyor. Yüzyılın sorgunu için MET Galası‘nı hedef alıyor. Ufak ufak bu plan için ihtiyaç duyduğu kişileri toplamaya başlıyor.

Yıldızlarla dolu kadro

Ekibi bir araya toplayan Debbie Ocean’a Sandra Bullock hayat veriyor. Onun ekip arkadaşları olarak ise Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina ve Sarah Paulson gibi ünlü isimleri görüyoruz. Yan rollerde Damian Lewis, James Corden, Richard Armitage, Olivia Munn, Dakota Fanning yer alıyor. Ocean’s Eleven kadrosundan Matt Damon’ın da ufak bir rolle izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Daha ilk günlerden merak uyandırmayı başaran Ocean’s Eight filmi 8 Haziran 2018‘de vizyona girecek. Yapımdan paylaşılan ilk fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video