reklamı kapat

POPÜLER

instagram

Instagram beğenileri için şekilden şekile girenleri ifşalayan hesap

Instagram fenomenlerinin beğeni rekoru kıran fotoğraflarını ve videolarını nasıl çektiğini merak etmiş miydiniz? Süreç düşündüğünüz kadar havalı olmayabilir.

Instagram fenomenleri hemen her gün pek çok farklı paylaşımla takipçilerini “canlı” tutmaya çalışıyor. Akıllı telefonların gelişmiş kameraları sayesinde etkileyici gönderiler için artık yüklü ekipmana da gerek kalmıyor. Haliyle bazen bir tripod bazense sizi çekecek bir kişiyle havalı gönderilere imza atmak mümkün oluyor. Videolar ve fotoğrafların ardı arkası kesilmezken “Bu fotoğrafları kim çekiyor?”, “Bu işler nası yürüyor?” diye düşünenlerdenseniz yalnız değilsiniz. Neyse ki influencersinthewild hesabı bunu sizin için belgeliyor. Komedyen George Resch’in hesabı, “havalı” gönderilerin çekimini yapan fenomenleri çekenlerin videolarıyla dolup taşıyor. Yürüyen bantta bavulunun üzerine yerleştirdiği telefonuyla dansını kaydedenden tutun da uçağın pervanesine oturarak fotoğraf çekilen pilota kadar uzanan bir liste bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram çekimlerinin perde arkası

Şimdilik 54 gönderi ile kısıtlı bir kütüphaneye sahip olan Instagram hesabı zaman içinde içeriğini geliştirecektir diye düşünüyoruz. Hesabın gönderi sayısı çok yüksek olmasa da şimdiden 453 bin takipçiye ulaştığını kaydedelim. Ocak ayının başında açıldığı düşünülünce, önümüzdeki dönemlerde hesap daha da büyüyecektir. Hesabın en büyük destekçisi ise yine takipçiler elbette. Dünyanın dört bir yanında gönderilen kamera arkası fotoğraflar hesabın kapsamını genişletiyor. Siz de beğeni sayısını artırmak için çıkılan bu “zorlu” yolculukta Instagram kullanıcılarının kamera arkasında yaşadıklarını görmek için hemen buradan hesabı takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Instagram, YouTube olma çabasını yeni özelliğiyle belli ediyor