reklamı kapat

POPÜLER

Justice League’in yeni fragmanında filmin kötüsü yüzünü gösteriyor [Video]

DC’nin sevilen süper kahramanlarını beyaz perdede bir araya getirecek olan Justice League‘in yeni fragmanı gün yüzüne çıktı. San Diego Comic Con dolayısıyla paylaşılan fragmanda birçok yeni sahneye yer veriliyor. Fakat tanıtım filmin büyük sürprizini bozmuyor.

Bildiğiniz gibi bu heyecan uyandıran yapımın yönetmenliğini Zack Snyder üstleniyor. Filmin yeniden çekilen sahnelerinde ise kamera arkasında Joss Whedon görev yapıyor. Başarılı yönetmen büyük bir aile trajedisi yaşayan Snyder’ın yardımına koşuyor. Böylece Justice League emin ellerde diyebiliyoruz. Paylaşılan fragmanda da kahramanlarımızı birlikte çalışırken görüyoruz. Tanıtımın en ilgi çekici yanı ise filmin kötüsü Steppenwolf‘u ilk kez görmemiz oluyor.

DC’nin en ilgi çeken işlerinden biri olan Justice League’in oyuncu kadrosu da oldukça geniş. Başrollerde Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Ray Fisher ve Jason Momoa gibi isimleri görüyoruz. Onlara Amy Adams, J.K. Simmons, Jesse Eisenberg, Willem Dafoe, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen ve Amber Heard gibi başarılı oyuncular da eşlik ediyor.

Fragmanlarıyla umut vadede Justice League, 7 Kasım 2017‘de izleyici karşısına çıkacak. Filmin San Diego Comic Con’da ortaya çıkan fragmanını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.