reklamı kapat

POPÜLER

Tom Hardy’li Venom’dan dikkat çeken yeni poster

Başrolünde Tom Hardy’i seyredeceğimiz Venom geçtiğimiz günlerde yeni fragmanıyla gündeme gelmişti. Şimdi de Çin’e özel paylaşılan posterle dikkat çekiyor.

Marvel çizgi romanlarına dayanan filmde Spider-Man bağlantısı olmayan bir Venom seyredeceğiz gibi görünüyor. Ele alınan olaylar altı sayılık Lethal Protector çizgi romanına dayanıyor. Olaylar Örümcek Adam’ın eksikliğini hissettirmeyecek şekilde değiştiriliyor. Eddie Brock’u San Francisco’da yaşayan bir gazeteci olarak görüyoruz. İşe oldukça düşkün ve zorlu haberleri kovalamayı seviyor. Hırslı bir gazeteci olan Eddie yasa dışı deneyler yaptığını düşündüğü Life Foundation’ın peşine düşüyor. Böylece yolu simbiyotlarla kesişiyor. Venom ile bir araya gelmeleriyle birlikte onun için farklı bir macera başlıyor. Elbette onunla birlikte Marvel dünyasındaki simbiyotlarla da tanışacağız. Bunlar arasında Riot ve Carnage’in yer aldığı düşünülüyor. Son fragmanla birlikte Riot kesinlik kazansa da, Carnage izleyicilere sürpriz olacak diyebiliriz.

Nasıl olacağını merak ettiğimiz filmin başrolünde Tom Hardy yer alıyor. Ona Michelle Williams, Riz Ahmed, Jenny Slate, Woody Harrelson ve Michelle Lee gibi isimler de eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Ruben Fleischer’in üstlendiği Venom, 5 Ekim‘de vizyona girecek. Çin için hazırlanan posteri haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Venom fragmanı