reklamı kapat

POPÜLER

Tanıtım öncesi en detaylı görüntüler; 2019 Porsche 911 tekrar gündemde!

Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtılması beklenen 2019 Porsche 911, bu zamana kadarki en net casus görüntüleriyle karşımızda.

Geçtiğimiz günlerde test ekibinin çalışmaları sırasında kameralara yakalanarak asfalt üzerindeki ilk pozlarını veren 2019 Porsche 911 takibimizde, perdeler aralanmaya devam ediyor. Resmi kaynakların hala gizlilik içerisinde yürüttüğü geliştirme süreci sokaklarda prototip versiyon üzerinden karşımıza çıkmakta. Bugüne gelene kadar kamuflajın yanında sarı renk seçeneğiyle gördüğümüz yeni jenerasyon 911 şimdi de kendisine çok yakışan bir mavi renkle yakalandı. 992 kod numarasıyla tanıtımı gerçekleştirilecek olan ikonik kahramanımız bu süreçte karakteristik değişimler de elde etti. Tasarım bazında daha çok arka bölümündeki yapıyla fark yaratacağını düşündüğümüz yeni model Porsche rozetini takmadan önce zorlu test süreşlerini de geride bırakmak zorundaydı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitalleşen kokpit

Porsche tasarımcıları 911’in kokpit bölümünde tamamen dijital teknolojiden faydalanarak bizleri yeni Macan ve Cayenne‘den bildiğimiz bir yapının içinde davet ediyor. Özelleştirilmiş yazılımların görev yapacağı bu dijital sistemler bazı yeni özelliklerin de habercisi niteliğinde. Dış tasarımda ise daha önce değindiğimiz gibi yeniden tasarlanan arka lambaları ve çizgilerdeki modernleştirme çabaları ilk andan itibaren hissediliyor. Ön bölümde ise nispeten daha sakin değişimlerin yer alacağını da söyleyebiliriz. Kaputunun altında turbo beslemeye sahip altı silindirli bir makineyle gelmesi beklenen 2019 Porsche 911’de 450 beygire kadar esneklik gösterebilen güç seçenekleri telaffuz ediliyor. Kısa süre içerisinde resmi kaynaklardan da detaylarıyla karşımızda olacak olan modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olmaya devam edecek.