reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Porsche 911 Targa

Adım adım tanıtıma; yeni Porsche 911 Targa için ipuçları paylaşıldı

Önümüzdeki hafta başında tanıtımı gerçekleştirilecek olam yeni Porsche 911 Targa, gölgelerin arasından heyecanı yükseltmeye başladı.

Yeni nesliyle birlikte özellikle tasarım olarak yepyeni bir döneme giriş yapan Porsche 911 ailesi için yeni bir üyeye yer açma vakti geldi. Süreç içerisinde pek çok kez prototipleri üzerinden gündeme gelen Targa, 18 Mayıs Pazartesi günü düzenlenecek dijital lansman kapsamında tanıtımı karşımızda olacak. İlk başta açıklanan takvim gereği 21-30 Nisan tarihleri arasında Pekin Otomobil Fuarı’na getirilmesi planlanan Porsche 911 Targa, Koronavirüs sürecinden etkilenen isimlerden birisi oldu. Resmi kaynaklardan gelen ipucu da nabzı yükseltmeye başlıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Porsche 911 Targa için masada görünenler

992 neslinin en çekici modellerinden biri olması beklenen 911 Targa’nın 2021 model yılıyla tanıtılması bekleniyor. Arkadan ve dört tekerden çekişli altyapı seçenekleriyle satışa sunulması gündemde olan modelin motor kısmı ise bize çok yabancı olmayacak. Çift turboşarjlı 3.0 litrelik altı silindir makine giriş seviyesinde 380 beygirlik güçle asfalta inecek. Bir üst noktada ise GTS bu rakam 444 beygire kadar yükselecek gibi görünüyor. Ailenin performans anlanımda üst noktasında karşımıza çıkmasını beklediğimiz GTS içinse 460 ile 480 beygirlik rakamların konuşulduğunu belirtmeden geçmeyelim. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle 2020 Volkswagen Golf

İLGİLİ HABERLER