reklamı kapat

POPÜLER

HTC U11 EYEs

HTC’nin yeni telefonu U11 EYEs ortaya çıktı; işte ilk detaylar

Akıllı telefon pazarında yükselme çabası içerisinde yer alan HTC‘nin yeni akıllı telefonu U11 EYEs ortaya çıktı. İşte orta seviyede yer alan telefonun ilk görsel ve detayları.

Sızıntı uzmanı Evan Blass‘ın karşımıza çıkarttığı HTC U11 EYEs, geniş U11 ailesinin son üyesi. Kenarlarından yuvarlatılmış ekranı ve aşırı kalın olmayan çerçeveleriyle güzel görünen telefon, parlak bir arka kaplama kullanıyor. Telefon teknik olaraksa 6 inç 1080×2160 piksel Super LCD 3 ekran üzerine kuruluyor. Gücünü dört çekirdekli Snapdragon 652‘den ve 4 GB RAM‘den alan cihaz, 64 GB dahili depolamaya sahip. Bu depolama alanı microSD üzerinden artırılabilen ürün, “Eye” takısını çift ön kamerasıyla alıyor. Son dönemde sık sık gördüğümüz bu detay, özçekim tutkunlarını oldukça mutlu ediyor. 3,930 mAh kapasitesinde bir pili bulunan EYEs, aynı zamanda IP67 sertifikasına da sahip.

HTC U11 EYEs, orta seviyede dikkat çekecek bir model

Kutundan Android Nougat ile çıkan akıllı HTC U11 EYEs, özellikle kırmızısı dikkat çeken üç farklı renk seçeneğine sahip. USB-C bağlantı portunu kullanan akıllı telefon, önemli bir detay olarak Edge Sense teknolojisini de bünyesinde barındırıyor. Yani telefonun çerçeveleri sıkıştırılabiliyor ve bu da birçok alanda büyük kullanım kolaylığı getiriyor. Yaklaşık 510 dolar yurt dışı fiyatına sahip olacağı belirtilen Android telefon, 15 Ocak tarihinde resmileşiyor.

YORUMLAR