reklamı kapat

POPÜLER

HTC U11 EYEs
HTC U11 EYEs
HTC U11 EYEs
HTC U11 EYEs

Çift ön kameralı HTC U11 EYEs’ın basın görselleri internete düştü

15 Ocak 2018

Kısa bir süre önce paylaştığımız HTC U11 EYEs haberinin üzerinden çok geçmeden telefonun yeni basın görselleri internete düştü. Bugün tanıtılmasını beklediğimiz telefon kenarlarından yuvarlatılmış ekranı ve aşırı kalın olmayan çerçeveleriyle göze çarpıyor.

Dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 652 işlemcisinden güç alacağı konuşulan telefonda 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza yer alacağı iddia ediliyor. 2.160 x 1.080 piksel çözünürlüklü 6 inç Super LCD 3 ekranla geleceği belirtilen telefonun hafızası microSD kartlarla artırılabiliyor. Telefonun şüphesiz en dikkat çekici özelliğinin çift ön kamerası olacağı belirtiliyor. Çift ön kamera sayesinde telefonun iPhone X’da olduğu gibi arka plan bulanıklaştırma özelliğine destek vereceği söyleniyor. Selfie tutkunlarının hoşuna gidecek yeteneklerle geleceği ifade edilen telefonun IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı olacağı belirtiliyor. Android Nougat yüklü U11 EYEs’ın arka kısmında ise 12 megapiksel Ultrapiksel kamera yer alıyor.

HTC’nin yeni “sıkıştırılabilir ” telefonu U11 EYEs yolda

Üç farklı renk seçeneğiyle her zevke hitap etmesini beklediğimiz telefonun U11’de olduğu gibi Edge Sense adı verilen özelliğin yer alacağı belirtiliyor. Sıkıştırma yoluyla kullanılabileceği söylenen telefonda Apple’ın Force Touch teknolojisindeki gibi hafifçe ve sertçe bastırarak belirli işlemlerin yapılabileceği dile getiriliyor. HTC USonic adı verilen USB-C destekli kulaklıkla geleceği konuşulan telefonla ilgili tüm bilgileri kısa bir süre içerisinde sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR