reklamı kapat

POPÜLER

Margot Robbie yeni filmi için bambaşka bir insana dönüştü

Suicide Squad ile geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanan Margot Robbie yeni projesi için tanınmaz hale geldi.

The Wolf of Wall Street ve Focus gibi yapımlarla yükselişe geçen Margot Robbie asıl çıkışını Harley Quinn karakterine hayat vermesiyle gerçekleştirdi. Çizgi roman sevenlerin gönlünde taht kuran oyuncu yakın zamanda bu karakterle beyaz perdeye dönecek. Ancak sevilen oyuncuyu Gotham City Sirens‘tan önce Tonya Harding rolünde göreceğiz.

Artistik patinaj dalında Amerika adına olimpiyatlarda yarışan Tonya Harding özellikle 1994 Kış Olimpiyatları‘nda gündeme gelmişti. Ardından bu ünlü isme Margot Robbie’nin hayat verecek olması büyük heyecan uyandırmıştı. Şimdi henüz ismi belli olmayan bu yapımın setinden ilk fotoğraf güz yüzüne çıktı. Bu kareye bakılırsa Robbie adeta Tonya Harding’in bir kopyası olmuş. Dönemin modasına uygun kot pantolonu ve kazağının yanı sıra saçları da 90’lara ayak uydurmasıyla dikkat çekiyor. Tabii sevilen oyuncunun Harding’e benzemesi için çeşitli protezler de kullanılmış.

Tonya Harding ile Nancy Kerrigan arasındaki rekabeti beyaz perdeye taşıyacak olan yapımın 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Filmin setinden paylaşılan ilk fotoğrafı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

tonya-harding