reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon 4. bölüm fotoğrafları

The Walking Dead 10. sezon 4. bölüm tanıtımıyla ve fotoğraflarıyla boy gösteriyor. Tüm bunlar gelecek bölüme dair ilk ipuçları olarak karşımıza çıkıyor.

The Walking Dead ipuçları

Önce en basit bilgilerden başlayalım. Diziye ev sahipliği yapan AMC kanalı bölümün adını ve özetini bizlerle paylaştı. Bu bilgilere bakılırsa yeni bölümün adı Silence the Whisperers olarak olacak. Elbette bölümün ismi bize büyük bir ipucu veriyor. Bu ismi Türkçeye çevirdiğimizde “Fısıldayanları Sustur” tarzında bir anlam çıkıyor. Fısıldayanlar da bu sezonun büyük kötüsü. Paylaşılan bölüm özeti de bu düşüncemizi destekliyor. Alexandria’da yaşayanların The Whisperers konusundaki endişesi her geçen gün artıyor. Bu endişelerinde haksız olmadığını çizgi roman serisini takip edenler zaten biliyor. Uzun zamandır tutuklu olan Negan Alexandria’dakilerin bu korkusunu kendi lehine kullanmaya çabalıyor. The Walking Dead ekibinde zaten varolan korkuyu körükleyerek paronaya haline getiriyor. Güvenli bölgede yaşaya herkes The Whisperers yüzünden güvenliğinden endişe duyar hale geliyor. Bu endişeler yetmezmiş gibi bir de Hilltop bölgesinde ufak bir güvenlik zafiyeti yaşanıyor. Hem de hiç beklenmedik bi anda.  Yaşanan güvenlik zafiyeti de Negan’ın yaratmaya çalıştığı paronayayı destekleyecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adı Silence the Whisperers olarak açıklanan bölüm Amerika’da 27 Ekim Pazar günü seyirci karşısına çıkacak. Paylaşılan kısa ama aksiyon dolu tanıtımı hemen aşağıda, bölüm fotoğraflarını ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 4. bölüm tanıtım filmi