reklamı kapat

POPÜLER

Hawkeye Avengers

Avengers üyelerinden Hawkeye toplamda kaç kişiyi öldürdü?

Jeremy Renner‘ın hayat verdiği Hawkeye, Avengers ekibinin en az konuşulan üyelerinden biri. Buna rağmen şimdiye kadar öldürdüğü kişi sayısının hiç de az olmadığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’da Hawkeye‘ı göremedik. Sadece ufacık bir sahnede Clint Barton‘ın neden ortalarda olmadığını duyduk. O ve Scott Lang’in ev hapsinde olduğunu öğrenebildik. Fakat Avengers Infinity War’un finali ardından Hawkeye’in hikayedeki yeri büyümüş oldu. Üstüne filmin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo da onun Avengers 4’te büyük bir rol üstleneceğini ifade etti. Dolayısıyla Marvel hayranlarının kafasında büyük soru işaretleri oluştu diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel Sinematik Evreni izleyicilerinin gözünde Hawkeye pek de güçlü bir kahraman değil. Ok kullanma konusunda başarılı normal bir insan izlenimi veriyor. Böyle bir karakterin Avengers 4‘e nasıl etki edebileceği merak ediliyor. Matt Solazzo tarafından hazırlanan video ise Hawkeye‘in şimdiye kadar öldürdüğü kişi sayısını gözler önüne seriyor. Videoda 20 kişiyi öldürdüğü net şekilde görülüyor. 26 kişiyi ise öldürdüğü varsayılıyor. Ölümler ekran dışında gerçekleştiğinden bu kısımdan emin olmak mümkün değil. Fakat bu hesaba göre kahramanımız sadece beyaz perdede 46 kişiyi öldürdü. Onun SHIELD’daki geçmişini düşününce bu sayının çok daha yüksek olduğunu tahmin ediyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları