reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Joe Russo’nun kızının gizli Avengers Endgame rolü

Büyük bir heyecanla beklenen Avengers Endgame filminde rol alan isimlerden birinin yönetmenlerden Joe Russo’nun kızı olduğu ortaya çıktı. Onun oldukça gizemli bir rolü bulunuyor.

Avengers Endgame gizemi öyle bir hal aldı ki, artık filmin çıkacağı güne geri sayıyoruz. Marvel stüdyolarının gizlilik ve titizlikle yürüttüğü tanıtım süreci bizleri teori üretmeye veya yapılan en ufak açıklamaları bile iyice incelemeye itiyor. Geçtiğimiz günlerde Avengers Endgame’e dair enteresan yeni bir detay ortaya çıktı. Bunu açıklayan filmin yönetmenlerinden Joe Russo oldu. Russo kızıyla birlikte Captain Marvel filminin galasına katıldı. Kamera önüne çıktığında kızını da basın mensuplarına tanıttı. Ardından çok dikkat çeken şu sözleri sarf etti: “Bu benim kızım Ava. Onun Avengers Endgame filminde gizli bir rolü var. Henüz karakteri hakkında konuşamıyoruz. O yüzden söyleyebileceklerimiz bu kadar.”

Elbette Joe Russo’nun açıklamasının hemen ardından Marvel hayranları fragmanları tarayıp Ava Russo’nun hangi karaktere hayat verdiğini çözmeye çabaladı. Ortaya çıkan ilk ihtimal Clint Barton’ın kızı oldu. Hatırlarsanız son fragmanda Hawkeye’ı Thanos’un parmak şıklatmasından önce kızı olduğunu düşündüğümüz birine okçuluk öğretirken görüyoruz. Pek çok kişi bu karakterin Kate Bishop olduğunu düşünüyordu. Ava Russo’nun hayat verdiği karakter Kate Bishop olabileceği gibi Clint Barton’ın kızı da olabilir. Bu gizemli rolün arkasından ne çıkacağı ise büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı