reklamı kapat

POPÜLER

Stan Lee Marvel

Marvel’dan üzücü Stan Lee açıklaması

Marvel çizgi romanlarının efsane ismi Stan Lee bir süre önce hayata gözlerini yumdu. Peki onu sonraki Marvel filmlerinde görebilecek miyiz? Bu konudaki açıklama stüdyonun başındaki Kevin Feige‘den geldi.

Bildiğiniz gibi Marvel stüdyolarının beyaz perdeye taşıdığı karakterlerin büyük bir kısmı Stan Lee tarafından yaratıldı. Çizgi roman efsanesi olarak kabul edilen Lee şimdiye kadar Marvel dünyasından uyarlanan tüm kahramanların filminde ufacık bir sahneyle yer aldı. Öyle ki bu durum önemli bir gelenek haline geldi. Fakat Stan Lee’nin vefat etmesiyle birlikte bu geleneğin sonu yaklaşıyor gibi görünüyor. Marvel stüdyolarından Kevin Feige yaklaşan kaçınılmaz hakkında konuştu. Cinemablend‘e konuşan yapımcıya Spider-Man: Far From Home‘de Stan Lee’yi görüp görmeyeceğimiz soruldu. O da şu sözlerle yanıt verdi:

“Bunu Spider-Man: Far From Home vizyona girdiğinde göreceğiz. Elimizde birkaç Stan Lee sürpriz sahnesi daha var. Daha yakında bunların biteceği bir döneme gireceğiz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Marvel stüdyolarının elindeki Stan Lee sahnelerinin bitmesine oldukça az kalmış durumda. Onu Spider-Man: Far From Home’da göreceğimize inanıyoruz. Fakat Avengers Endgame ve Spider-Man: Far From Home sonrasının garantisi yok gibi görünüyor. Kim bilir, belki Marvel ileride bu probleme bir çözüm bulur. Karakterleri gençleştirdikleri gibi Stan Lee’yi dijital olarak yaratmaları söz konusu olabilir.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı