reklamı kapat

POPÜLER

Stan Lee marvel

Marvel’ın Stan Lee planları Captain Marvel ve Avengers 4’ü kapsıyor

Marvel efsanesi Stan Lee geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yumdu ve çizgi roman sevenleri yasa boğdu. Ancak Marvel‘ın bu efsane isme dair planları yakın gelecekte garanti altına alınmış gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Stan Lee’nin Marvel çizgi romanlarından uyarlanan filmlerde ufacık bir sahnede görünmesi önemli bir gelenek halini aldı. İzleyiciler film kadar, onun bu defa karşımıza nasıl çıkacağını da merak ediyordu. Onun ekranlardaki sürpriz sahne macerası 1989 yılında The Trial of the Incredible Hulk filmiyle başlamıştı. Ardından 2000 senesinde gösterime giren X-Men filmiyle birlikte geleneksel süreç başladı. Ardından onu Marvel uyarlaması tüm yapımlarda görmeye başladık. Üstelik buna televizyon dizileri de dahildi. Eğer Stan Lee yoksa en azından bir sahnede fonda fotoğrafı yer alıyordu. Kısacası onun efsanesi son 18 sene içinde bir beklentiye dönüşmüş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel stüdyoları ise 2019 yılında vizyona girecek olan Avengers 4 ve Captain Marvel filmlerindeki sürpriz sahnelerin çekimlerini çoktan gerçekleştirdi. Bu da demek oluyor ki efsane ismi bir süre daha beyaz perdede görmeye devam edeceğiz. Ancak Spider-Man Far From Home sonrasında seyredeceğimiz filmlerde ne olacak, henüz belli değil. Marvel bu konuda önlemini aldı mı, Star Wars’ta olduğu gibi artık hayatta olmayan isimlerin beyaz perdeye taşınmasına dair yöntem kullanılacak mı, henüz bilmiyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları