reklamı kapat

POPÜLER

Marshall Mode II kablosuz kulaklık

Marshall Mode II kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

Ses teknolojileri konusun pazarın önemli isimlerinden Marshall, ürün gamına Marshall Mode II kablosuz kulaklık modelini ekledi.

Marshall ilk defa bir kablosuz kulaklık tanıtmıyor yani bu alanda bir tecrübesi mevcut. İşte bu tecrübeyi Marshall Mode II kablosuz kulaklık ile bir seviye daha yukarıya çıkaran firma, şık tasarımlı yeni modeli ile ses getirmeyi başarmış durumda. 6 mm dinamik sürücüler üzerine kurulan ürün, kulak içi formunu benimsiyor ve bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanıyor. IPX4 sertifikasıyla (Hem hazne hem kulaklıklar) suya karşı dayanıklılığı olan Mode II kablosuz kulaklık, firma tarafından aktarıldığı kulaklıklar ile 5 saat, hazne ile beraber 25 saat kadar bir pil / kullanım ömrü getiriyor. Haznesi USB-C üzerinden doldurulabilen kablosuz kulaklık, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. ANC özelliği olmayan modelin açıklanan yurt dışı satış fiyatı ise 179 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu ürün ileride Türkiye’de de satılacaktır.

Marshall Mode II öncesinde firmadanMarshall Major IV gelmişti

Marshall markasının efsaneleşmiş tasarımı çizgisini devam eden ettiren kablosuz kulaklık modeli Marshall Major IV, kafa üstü formunda ve kulağın üzerine duracak şekilde tasarlanmıştı. Bağlantı için elbette Bluetooth kullanan ürün, yerini aldığı sürümün 60 saatlik pil ömrünü tam 80 saat seviyesine çıkarıyor. Buna ek olarak hızlı şarj desteği de olan ve 15 dakikada tam 15 saatlik dinleme ömrü kazanan siyah renkli kablosuz kulaklık, ilginç olarak kablosuz şarj özelliğine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu sayede modeli şarj etmek için kablo arama derdi ortadan kalkıyor. Yine de normal hızlı şarj için USB-C portu bulunan Major IV, yan tarafında çok yönlü bir fiziksel kontrol butonu taşıyor. Bu modelin fiyatı ise 149 dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen