reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Marshall Major IV kablosuz kulaklık

80 saat pil ömrüyle geldi; karşınızda Marshall Major IV kablosuz kulaklık

Kablosuz kulaklık pazarına bir yeni üye daha dahil edildi. Kısa süre önce pil ömrü dikkat çeken Marshall Major IV modeli geldi. İşte detaylar;

Advertisement

Marshall markasının efsaneleşmiş tasarımı çizgisini devam eden ettiren kablosuz kulaklık modeli Marshall Major IV, görebileceğiniz üzere kafa üstü formunda ve kulağın üzerine duracak şekilde tasarlanmış. Bağlantı için elbette Bluetooth kullanan ürün, yerini aldığı sürümün 60 saatlik pil ömrünü tam 80 saat seviyesine çıkarıyor. Buna ek olarak hızlı şarj desteği de olan ve 15 dakikada tam 15 saatlik dinleme ömrü kazanan siyah renkli kablosuz kulaklık, ilginç olarak kablosuz şarj özelliğine de sahip. Bu sayede modeli şarj etmek için kablo arama derdi ortadan kalkıyor. Yine de normal hızlı şarj için USB-C portu bulunan Major IV, yan tarafında çok yönlü bir fiziksel kontrol butonu taşıyor. Modelin 14 Ekim tarihinde satışa çıkacağı, yurt dışı fiyatının ise 149 dolar olduğu aktarılıyor. Ürünün ileride Türkiye’ye de gelmesini bekliyoruz.

Marshall Major IV öncesinde firmadan Marshall Emberton gelmişti

Firmanın ikonik tasarımı çizgisini taşıyan bir Bluetooth hoparlör modeli olan Emberton, ilk olarak boyutlarıyla öne çıkmıştı. Çantada çoğu yere taşınabilecek kadar ufak olan ürün, hatırlamak adına IPX7 sertifikasına sahip ve suyun içerisinde 30 dakika boyunca kalabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat çeken model Emberton, bağlantı tarafında sürpriz olmadığı üzere Bluetooth 5.0 kullanıyor ve dahili piliyle tam 20 saat boyunca aralıksız müzik çalabiliyor.  İki adet Class D amfi ve iki adet 10W sürücüleriyle oldukça yüksek kalitede 360 derece müzik keyif yaşattığı aktarılan Emberton, 149 dolarlık bir fiyata sahip.

İlginizi Çekebilir

Uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen