reklamı kapat

POPÜLER

Shelby GT500

Karşınızda iki nadir Shelby GT500 modeline özel saatler

Çok ama çok nadir iki Shelby GT500 modelinden ilham alan sınırlı sayıda iki adet saat üretildi. Bu saatlerin arkasında REC Watches var.

REC Watches imzalı saat modelleri, nadir oldukları için çok değerli olan yukarıda gördüğünüz özel Shelby GT500 geliştirme prototipleri “Little Red” ve “Green Hornet” ilhamıyla hazırlanmış. Bu Shelby markasını taşıyan tek “notchback” araçlardan ilham alan ve isimleri de aynı olan saatlerden “Little Red” için 318 adet, “Green Hornet” içinse 282 adet üretim yapılacak ve ön sipariş 14 Ocak tarihinde başlayacak. Renkleri direkt olarak araçlardan ilham alan saatler, isimsel olarak “P-51” takısına da sahipler. Bu özel objelerin fiyatları konusunda ise resmi olarak verilmiş bir bilgi bulunmuyor. Ancak saatlerin ucuz olmayacağı çok açık şekilde görünüyor. Fakat yine de milyon dolarlık fiyatların bizleri beklemediğini belirtelim. REC Watches firmasının daha önce de Mustang’ler için özel saatler hazırladığı aktarılıyor. Yani firma efsane klasik otomobilleri, bu otomobillerin özel ruhlarını kollara getirmeyi iyi biliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Shelby GT500 özelinde hazırlanan REC Watches saat modelleri ses getirdi

Bu arada biliyorsunuz otomobiller için ilk defa saat modelleri hazırlanmıyor. Daha önce de karşınıza bu konuda birçok seçenek çıkardık. Burada özellikle Bugatti için hazırlanan saat modellerini unutmak mümkün değil. Aynı şekilde son dönemde otomobil markalarıyla ortaklı kurularak hazırlanan birçok akıllı telefon modeli de karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Sony imzalı elektrikli otomobil Avrupa yollarında