reklamı kapat

POPÜLER

dizüstü Nexstgo Avita Admiror II

Tam üç kameralı ve halka ışıklı dizüstü ile tanışın

CES 2021 kapsamında büyük devlerin arasından sıyrılmayı başaran bir model oldu. Karşımıza tam üç kameralı ve halka ışıklı bir dizüstü çıkarıldı.

CES 2021’de gerçekten çok sayıda yeni dizüstü bilgisayar tanıtıldı. Bu bilgisayarların hemen hepsi performanslarıyla öne çıkıyordu. Hong-Kong merkezli Nexstgo tarafından hazırlanan Avita Admiror II ise direkt olarak canlı yayın ve video konferans odağında hazırlanmış. Çünkü bu modelin en büyük fark yaratan özelliği, bünyesinde tam üç adet web kameranın yer alıyor olması. Bu üç kamera kullanıcılara üç farklı çekim açısı veriyor. Burada tam olarak yakın çekim, normal çekim ve geniş açı seçenekleri sunuluyor. Bu sayede kişiler duruma göre bu üç kameradan birisini seçebiliyor. Bu da gerçekten güzel bir esneklik sunuyor. Genel olarak standart bir görüntüsü olan modelin çok önemli bir video odaklı detayı daha var. O da çerçeve etrafına konumlandırılan halka ışık (Ring Light) oluyor. Bu sayede dizüstü harici ışık kaynaklarına olan ihtiyacı bitiriyor. Bu halka ışık sistemi kendinden difüze yani yumuşak ışık vererek görüntü kalitesini yükseltiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üç kameralı ve halka ışıklı dizüstü Nexstgo Avita Admiror II ses getirmeyi başardı

Windows 10 işletim sistemi üzerine kurulan bu modelin işlemci, RAM, ekran çözünürlüğü ya da GPU gibi detayları şimdilik gizemini koruyor. Bağlı olarak aletin fiyatı da henüz bilinmiyor. Bünyesinde çok güçlü bir ses sistemi, geniş bir touchpad ve parmak izi sensörü yer alan Nexstgo Avita Admiror II, umuyoruz Türkiye gibi pazarlara da resmi olarak giriş yapar.

İlginizi Çekebilir

Samsung imzalı yeni robotlar ile tanışın