reklamı kapat

POPÜLER

Apple iOS 12.4

iOS 12.4 çıktı; işte gelen yeni faydalı özellik [İndir]

Teknoloji devi Apple, kısa süre önce iOS 12.4 güncellemesini indirmeye sundu. İşte yeni sürümle yapılan değişiklikler.

Önümüzdeki aylarda WWDC 2019 kapsamında tanıttığı iOS 13’ü indirmeye sunacak Apple, bugün ise iOS 12.4 güncellemesini yayımladı. Cihazdan cihaza değişiyor olmasına rağmen ortalama 395 MB boyutundaki bu güncelleme, sadece tek bir yeni özellik taşıyor. Güncelleme hakkında Apple’ın yaptığı sürüm açıklaması şu şekilde;

“iOS 12.4, eski bir iPhone’dan yeni bir iPhone’a doğrudan veri aktarmak için iPhone geçişi özelliğini sunar ve iPhone’unuzun ve iPad’inizin güvenliğini artırır. Bu güncelleme:

iPhone geçişi
* Ayarlama sırasında kablosuz olarak veri aktarma ve eski bir iPhone’dan yeni bir iPhone’a doğrudan geçiş yapma özelliği sunar. “Bu sayede kişiler yeni bir iPhone aldıkları zaman eski iPhone’larından aktarımı direkt olarak WiFi üzerinden yapabiliyor. Böylelikle iCloud ya da iTunes üstünden veri indirme olayı bitiyor.

Diğer iyileştirmeler ve düzeltmeler
* Apple Watch’ta Walkie-Talkie uygulaması için bir güvenlik düzeltmesi içerir ve Walkie-Talkie işlevselliğini yeniden etkinleştirir.

Bu sürüm Japonya ve Tayvan için HomePod desteği de içerir.”

Son sürümlere cihazının “Yazılım Güncelleme” bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 12.4, iOS öncesinde son güncelleme olabilir

Firmanın resmi açıklamasına göre iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8 iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s ve iPhone SE modelleri yeni iOS 13 sürümüne geçiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi imzalı şık mekanik saat