reklamı kapat

POPÜLER

OPPO akıllı saat
OPPO akıllı saat
OPPO akıllı saat
OPPO akıllı saat
OPPO akıllı saat
OPPO akıllı saat
OPPO akıllı saat

OPPO’nun planladığı çok ilginç katlanabilir ekranlı akıllı saat konsepti

Türkiye’de aktif olarak yer alan yenilikçi akıllı telefon firması OPPO, çok ilginç katlanabilir ekranlı akıllı saat konsepti ile gündemde.

OPPO, akıllı saat tarafında yer almıyor. Şimdilik akıllı telefon tarafında ses getiren dev teknoloji firması, gelecekte bunu oldukça fütüristik bir şekilde değiştirecek gibi görünüyor. Çünkü firmanın yeni aldığı yeni patent, karşımıza katlanabilir ekranlı bir akıllı saat çıkarıyor. LetsGoDigital tarafından görselleştirilen bu patent, üç noktadan katlanan bir ekran üzerine kuruluyor. Tek parça bu esnek ekran, yana doğru açılarak gerçekten çok büyük bir görüntüleme alanı getiriyor. Katlanan yapı nedeniyle kalın ve genel olarak da büyük olan saat, şimdilik kağıt üstünde çok kullanışlı durmuyor. Yine de çok ilginç duran OPPO imzalı cihaz, geleceğin nasıl olacağına da erken bir bakış attırıyor. Halen günün birinde akıllı saatlerin direkt olarak akıllı telefonların yerini alacağı düşünülüyor. Katlanabilir ekranlar bunu gerçekten mümkün kılacak izlenimi yaratıyor.

OPPO akıllı saat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO, bu akıllı saat modelini gerçeğe dönüştürür mü?

Bu çok mümkün görünmüyor. Ancak firma geleceğe yönelik çalışmaya devam ediyor. En son detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz ekran altı kamera teknolojisi ile karşımıza çıkan teknoloji devi, radikal adımlar atmayı seviyor. Bir katlanabilir telefon modeli de geliştiren firma, Türkiye’deki kullanıcı kitlesini de büyütmeye çalışıyor.

İlgili Video

Firmanın ekran altı kamera teknolojisi