reklamı kapat

POPÜLER

avengers

Marvel neden yeni Avengers filmi duyurmadı?

Marvel stüdyoları dördüncü fazda yer alacak yapımları San Diego Comic Con‘da duyurdu. Peki neden yeni bir Avengers filmi açıklanmadı?

Bildiğiniz gibi 2019 senesinde büyük merakla beklenen Avengers Endgame vizyona girdi. Hemen ardından gelen Spider-Man Far From Home filmiyle birlikte üçüncü faz son buldu. Marvel yakın gelecekteki planlarını San Diego Comic Con’daki panelinde açıkladı. Böylece dördüncü faz projeleri netlik kazanmış oldu. Fakat bu yapımlar genel olarak solo süper kahraman filmleri ve Disney+ için açıklanan dizi projeleri oldu. Seyirciler neden yeni bir Avengers’ın duyurulmadığını merak ediyor. IGN‘e konuşan Kevin Feige bu kararı şu sözlerle açıkladı:

Neden Avengers yok?

“Bu sene Avengers Endgame ile izleyici karşısına çıktı. Bu bir anlamda bir finaldi. Dördüncü faz ise yeni bir başlangıç olacak. Yeni karakterlerle tanışacağız. Black Widow gibi tanıdığımızı düşündüğümüz karakterlere yakından bakacağız. The Eternals ve Shang-Chi ile inanılmaz karakterler karşımıza çıkacak. Doctor Strange, Thor ve Disney+ dizileriyle birlikte yeni maceralara atılacağız. Tüm bunların beklenmedik derecede güzel olacağını söyleyebilirim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız yakın gelecekte yeni bir Avengers filmi görmeyecek olmamız şaşırtıcı değil. Bu zaten Endgame sonrası tahminleri arasında yer alıyordu. Marvel daha sonra da Fantastic Four ve X-Men’i MCU’ya dahil etmeye çabalayacak. Özetle yakın gelecekte Avengers filmi olmayacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı