reklamı kapat

POPÜLER

PS4 için tasarlanan üst düzey kumanda Scuf Vantage 2

PS4 için tasarlanan üst düzey kumanda: Scuf Vantage 2 [İzle]

Scuf Gaming, PS4 için tasarladığı yeni nesil oyun kumandasını ortaya çıkardı. Scuf Vantage 2, tamamen kişiselleştirilebilir üst seviye bir deneyim sunuyor.

PS4 kullanıcıları için tasarladığı son teknoloji kumandalarla tanınan Scuf Gaming, Vantage ailesinin en yeni üyesi Scuf Vantage 2 modelini ortaya çıkardı. Tamamen kişiselleştirilebilirliğiyle öne çıkan kumanda ilk bakışta ilhamını Xbox One kumandasından almış gibi görünüyor. Ana gövdedeki tuş dizilimi ve genel tasarım hatları Xbox One kumandasını andıran model, oyunculara çok katmanlı bir yapı sağlıyor. Analog tuşlarının boyutunu ayarlayabildiğiniz modelde tuşun tasarımını beğenmezseniz farklı alternatiflere de sahip oluyorsunuz. Ya da kumandanın ağırlığı istediğiniz gibi değil diyelim, Vantage 2 bunu da değiştirmenizi sağlıyor. Titreşim modüllerini çıkararak kumandayı çok daha hafif hale getirebiliyorsunuz.

ps4 kumandası
ps4 kumandası
ps4 kumandası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tamamen kişiselleştirilebilir PS4 kumandası

Daha iyi bir tutuş sağlamak için gövdede kullanılan malzeme tercihini de değiştiren Scuf, RT/LT tuşlarının yanı sıra bir de kumandanın yan üst tarafına konumlanacak şekilde ST tuşları ekliyor. Arka tarafta ise rekabetçi oyunlarda da işe yarayacak dört farklı kontrol tuşu bulunuyor. Tamamen kablosuz kullanılabilen kumanda aynı zamanda kabloyla da kullanım imkanı sunarak gecikmeyi önlüyor. Gövdesinin tasarımını da kişiselleştirebileceğiniz kumanda sadece PS4 için değil PC için de kullanılabiliyor. Şimdilik sadece Amerika ve Kanada’da satılan kumanda ön siparişlere de açılmış durumda. Scuf Vantage 2 170 dolardan başlayan fiyatlarla alıcı bulurken, yaptığınız özelleştirmeye göre fiyat üzerinde değişimler olabiliyor. Ayrıca bir de kısıtlı sayıda üretilen Modern Warfare alternatifi mevcut. Modern Warfare modelinin fiyatı ise 220 dolar. Kumandanın tanıtım videosunu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.