reklamı kapat

POPÜLER

Elmas ve altınla kaplı 14 bin dolarlık PS4 kumandası

PS4 deneyimini bir seviye daha yukarı çekip, lüksle buluşturmak isteyenler için Brikk imzalı, altın ve elmasla bezenmiş DUALSHOCK 4.

Özellikle konsol cephesinde oyun fiyatlarından ağzımız hayli yanmışken, PS4 deneyimini uç noktalara taşıyacak bir DUALSHOCK 4‘e ne dersiniz? Oyuna sinirlendiğinizde kolay kolay sağa sola atamayacağınız bu özel tasarım kumanda, iPhone ve Apple Watch modellerine yaptıkları “lüks” dokunuşlarla bilinen Brikk tarafından üretiliyor. İki farklı versiyonu satışa sunulan ürünün klasik versiyonunda kumanda üzerindeki PlayStation tuşu 18 ayar altın üzerine yerleştirilmiş 7 temiz elması taşıyor. Standart versiyonda diğer tuşlar, klasik DUALSHOCK tuşları olarak yerini alıyor. Bu standart versiyon kullanıcılara 8.495 dolar fiyatla satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

13.995 dolarlık DUALSHOCK 4

Lüksün sınırları burada bitmiyor elbette. “Diğer tuşlar plastik mi kalacak yani?” diyenler için Deluxe versiyonu öne çıkıyor. Bu versiyonda sadece PlayStation tuşu değil, D-pad ve aksiyon tuşları da elmas ve altınla kaplanıyor. 18 ayar altın üzerine D-Pad’de 9’ar elmas yer alırken, aksiyon tuşlarında 7’şer elmas bulunuyor. Toplamda 2,20 karat kumanda üzerine yerleştiriliyor. Her iki konsolun 24 ayar altınla kaplandığını da ekleyelim. Elbette bu lüks dokunuşun en az kendisi kadar lüks fiyat etiketi bulunuyor. Bu kadar özel bir kontrolöre sahip olmanın bedeli 13.995 dolar. Brikk ayrıca kişiselleştirme isteyenler içinse hayli uzun bir liste sunuyor.

İlginizi çekebilir

Marvel’s Spider-Man – Limited Edition PS4 Pro