reklamı kapat

POPÜLER

Profesyonellere özel tamamen kişiselleştirilebilir PS4 kumandası [Video]

Profesyonel oyuncular için oyun kumandası büyük önem taşıyor. DualShock4’ün ihtiyaçlarınızı karşılamadığını düşünüyorsanız bir de SCUF‘un yeni profesyonel oyun kumandasına bakın deriz.

SCUF’un PS4 ve PC için tasarladığı yeni oyun kumandası SCUF Infinity4PS PRO, oyun performansınızı etkili bir şekilde artırmayı amaçlıyor. Özelleştirilebilir parçalardan oluşan oyun kumandası, ihtiyacınıza yönelik bir tasarımla hazırlanırken, renk seçenekleriyle de kendinizi yansıtmanıza imkan tanıyor. Daha uzun tetikler ya da hızlı tetik mekanizması oluşturulabilen kumandada tutuşu güçlendirmek için değiştirilebilir tutuş noktaları yer alıyor. Yeni tetik mekanizmasının özellikle FPS oyuncuları için çok daha rahat bir oyun deneyimi sunması amaçlanıyor.

Üstünde yer alan joystick’leri de değiştirebileceğiniz kumandada tutuşunuza göre boyut ayarı yapabiliyorsunuz. Hem kablosuz hem de kablolu kullanılabilen kumandanın tutuş noktalarında askeri düzeyde doku yer alıyor. Buradaki dokunun rengini de isteğe bağlı olarak değiştirmek mümkün.

İnternet sitesi üzerinden satışta olan Infinity4PS PRO’yu sipariş vermeden önce tasarlayabiliyorsunuz. Basit bir tasarım ekranıyla istediğiniz detayları belirlemek mümkün. Yapılan her değişiklikle birlikte fiyat da haliyle değişiyor. Herhangi bir değişiklik yapılmadan satılan kumandanın fiyatı 130 dolardan başlarken yapılan değişikliklere bağlı olarak kumandanın fiyatı 200 doların üstüne rahatlıkla çıkabiliyor.

VİDEO