reklamı kapat

POPÜLER

BİM elektrikli bisiklet

BİM elektrikli bisiklet satacak; işte fiyatı ve özellikleri

Türkiye’nin en büyük satış kanallarından BİM, haftaya bir elektrikli bisiklet satışı yapmaya hazırlanıyor: İşte Volta imzalı modelin fiyatı ve özellikleri;

Elektrikli bisiklet modelleri yurt dışında olduğu kadar Türkiye içinde de büyük talep görüyor. Bu konuda talebin farkına varan firmalardan BİM, tüketicilere yeni bir model sunmaya hazırlanıyor. 20 Eylül tarihinden sonra belirli mağazalarda satılacak olan Volta imzalı bisikletin, normal bir bisiklet gibi gövdesi bulunmuyor. Daha çok bir elektrikli motosiklet gibi olan model, 55 kg gövde ağırlığına sahip. Önde ve arkada dubleks lastikler kullanan bisiklet, tek kişilik ve önünde taşıma kolaylığı için ufak bir sepet barındırıyor. Teknik olarak baktığımız zaman bisikletin merkezinde 220W gücünde bir motor yer alıyor. Bu motorla 25 km/s hıza çıkabilen bisiklet, şartlara göre değişmesine rağmen 35 ila 55 km arasında bir menzile sahip. İstenirse sadece pedallar ile istenirse de gaz koluyla (Motor destekli) yol yapabilen model, 12 V 14 Ah VRLA Jel Akü kullanıyor. Ehliyet ya da plaka olmadan kullanılabilen Volta elektrikli bisikletin, gece kullanımına yönelik özel aydınlatma sistemleri de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİM tarafından satılacak elektrikli bisiklet dikkat çekecek

Firma tarafından açıklandığı kadarıyla model 1.999 TL’den satışa sunulacak. Stok konusunda şimdilik bir açıklama bulunmuyor ancak miktarın çok yüksek olmadığı tahmin ediliyor. Bu açıdan bisikleti almak isteyenlerin biraz acele etmesi gerekiyor. Bisiklet için peşin fiyatına 6 taksit imkanı da sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Gelecek ön gösterimi BMW Concept 4