reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Carme akıllı saat
Lenovo Carme akıllı saat

Uygun fiyata şık akıllı saat arayanlara: Lenovo Carme

Akıllı telefon tarafında iddialı modellere imza atan Lenovo, ürün gamına yeni bir akıllı saat modeli ekledi. Lenovo Carme tanıtıldı. İşte detaylar;

Ürettiği akıllı telefonlar Türkiye’de satılmıyor olmasına rağmen özellikle Çin’de çok ses getiren Lenovo, bu sefer bir akıllı saat ile karşımızda. Kare tasarımı yapısını benimseyen ve genel olarak şık görünen ürün, 1,3 inç bir dokunmatik renkli ekran üstüne kuruluyor. Burada 2.5D kavisli cam kullanan saat, akıllı telefonlar ile bağlantı kurabiliyor ve birçok bildirimi üzerine alabiliyor. Birçok kalemde aktivite takibi yapabilen saat modeli, nabız ölçümü de gerçekleştirebiliyor. Apple Watch Series 5 modelinde dahi olmayan uyku takibi özelliğiyle gelen saat, IP68 sertifikasına sahip. Yani su ile sorunu bulunmayan Lenovo Carme, bağlantı tarafında Bluetooth 4.2 kullanıyor ve 200 mAh pil üstüne kuruluyor. Bu kapasite ile saat kullanıma göre değişmesine rağmen tam 7 günlük bir pil ömrü sunuyor. Android cihazlar yanında iPhone‘la da kullanılabilen ürün, bu açıdan çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Ancak bu modelin Android cihazlar için daha iyi seçenek olduğunu açıkça belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Carme akıllı saat oldukça uygun fiyatlı

Modelin yaklaşık olarak 50 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Burada birçok rakibinden çok daha ucuz olan model, Türkiye’de resmi olarak satılmayacak ürünler arasında yer alıyor. Ancak bu akıllı saati aracılığı isimler aracılığıyla “ithalatçı garantili” olarak Türkiye’de görebiliriz. Bu tarz giyilebilir ürünlere Türkiye’de büyük bir talep bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Garmin’den çok özel akıllı saat serisi