reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Lenovo

Heyecanlandıran poster; dört arka kameralı Lenovo akıllı telefon mu geliyor?

Akıllı telefon dünyasının öne çıkmaya çalışan isimlerinden Lenovo, dikkat çeken yeni bir akıllı telefon hazırlığında gibi görünüyor.

Akıllı telefonların kamera sayıları gün geçtikçe artıyor. Nokia’nın tam beş arka kameralı bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı biliniyor. Huawei P20 Pro ve yaklaşan Mate 20 ailesiyle üç arka kamera konusunda sınırları zorluyor. Lenovo ise dört arka kameralı bir akıllı telefon geliştiriyor. Kısa süre önce aşağıdaki posteri paylaşan firma, bu kamerayı sık sık gündeme gelen Z5 Pro modeline koyabilir deniyor. Mate 20’lerde olacağı gibi kare bir modül içerisinde görülen dört kamera, kişilere birçok imkanı bir arada sunacak gibi görünüyor. Ancak kesin olarak Lenovo Z5 Pro‘da sürgülü bir kamera sistemi kullanmaya hazırlanıyor. Bu açıdan dört arka kameranın bu modele ait olmama ihtimali de bulunuyor. Bu henüz tam olarak netleşmeyen model ekim ayı içerisinde lanse ediliyor.

Lenovo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Z5 Pro hangi özelliklere sahip olacak?

Çok merak edilen telefon 6,5 inç 2280×1440 piksel bir ekran taşıyor. Model gücünü ise Snapdragon 845 işlemi ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan Z5 Pro, 4.000 mAh pile sahip. Telefonda ekrana entegre parmak izi teknolojisinin de aktif olarak yer aldığı biliniyor.

İlgili Video

Z5 Pro modeli için ortaya çıkan videolardan