reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filminden silinen keyifli sahne [Video]

Avengers Endgame sonrasında izleyici karşısına çıkan Spider-Man Far From Home filminden çıkartılan keyifli açılış sahnesi sonunda internette paylaşıldı.

Son zamanlarda Örümcek Adam’ın ismini Marvel ve Sony stüdyoları arasında yaşanan anlaşmazlık sebebiyle anıyoruz. Onun Marvel Sinematik Evreni’ndeki macerasına devam edip etmeyeceği büyük merak konusu. Bu konudaki belirsizlik devam ederken Marvel Sinematik Evreni’nde üçüncü fazı sonlandıran Spider-Man Far From Home filmi Blu-ray versiyonuyla raflardaki yerini aldı. Bu gelişmeyle birlikte hem filmin dikkat çeken sahneleri internet dünyasında paylaşıldı hem de silinen sahneler gün yüzüne çıkmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home açılış sahnesi

Peter Parker’ın Iron Spider kostümünü kullandığı sahne aslında Spider-Man Far From Home’un fragmanında yer alıyordu. Onun kostümü başarılı bir şekilde kullanmasına şahit olduğumuz sahneyi filmin vizyona giren versiyonunda görememiştik. Silinmiş sahnenin izleyicilerle paylaşılmasıyla birlikte merak ettiğimiz sahneyi izlemek sonunda mümkün oldu. Burada Peter Parker’ın örgüt içinden bir itirafçı sayesinde organize bir suçtan haberdar olmasını ve suçluları oldukça başarılı bir şekilde yakalamasını görüyoruz. Sahnenin en dikkat çekici yanı Avengers Endgame’de yaşanan tüm kötü olayların ardından Peter Parker’ın neşeli ve şakacı tavrını sürdürüyor olması. Bu normalde karakterle fazlasıyla uyuşan bir tercih ancak Tony Stark’ın daha yeni öldüğünü düşününce hareketler ister istemez biraz sırıtıyor. Sanıyoruz ki sahne bu sebeple filmin son versiyonundan çıkartıldı. Böylece Peter Parker’ın yasına odaklanma fırsatı bulduk.