reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filminden bonus sahne sürprizi

Avengers Endgame’in ardından Marvel Sinematik Evreni‘nde üçüncü fazı sonlandıracak olan Spider-Man Far From Home filminde bonus sahne sürprizi yaşanacağı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame filmiyle birlikte Marvel dünyasında inanılmaz gelişmeler yaşandı. Thanos‘u alt ederken sevdiğimiz pek çok kahramana veda etmek zorunda kaldık. Black Widow ve Iron Man‘in ölümüne şahit olduk. Geçmişte kalıp yaşlanan Steve Rogers’ın Captain America ismini ve kalkanını Sam Wilson’a devrettiğini gördük. Artık Marvel dünyasında yeni kahramanların dönemi başlayacak. Buna vesile olacak ilk yapım da Far From Home olacak gibi duruyor.

Spider-Man Far From Home ekstra sahneleri

Screen Rant sitesinin haberine göre Spider-Man: Far From Home‘un finalinde iki bonus sahne birden yer alacak. Üstelik bu sahnelerin Marvel Sinematik Evreni’nin yakın takipçileri tarafından kaçırılmaması gerektiği ifade ediliyor. Sahnelerin içeriğine dair hiçbir bilgi yok. Detaylar Marvel stüdyoları tarafından sır gibi saklanıyor. Ancak gördüğümüz sahnelerin MCU geleceğine dair büyük ipuçları içereceğini tahmin etmek zor değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Spider-Man Far From Home oldukça mantıklı bir tercih. Spider-Man, Marvel dünyasının en popüler isimlerinden biri. Onun ikinci solo filmi de büyük heyecanla bekleniyor. Üstelik bu hikayenin MCU’da üçüncü fazı sonlandıracağını zaten biliyoruz. Özetle Far From Home geleceğe dair ipuçlarını vermek için ideal zamanlamaya sahip. Bakalım büyük merak uyandıran bu bonus sahnelerde neler göreceğiz? Merakla bekliyoruz!

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı