reklamı kapat

POPÜLER

Honor 20

Türkiye’ye de gelmesi beklenen Honor 20 ailesi için güzel Android Q haberi

Geçtiğimiz ay resmi olarak lanse edilen Honor 20 ailesi için güzel bir Android Q haberi verildi. Huawei bu tarafta da kişileri üzmeyecek gibi görünüyor.

Biliyorsunuz Honor 20 ailesi toplam üç farkı modelden oluşuyor. Burada 20, 20 Lite ve 20 Pro modelleri karşımıza çıkıyor. Oldukça gelişmiş özellikle ve şık bir tasarım üzerine kurulan telefonlar, T3’ün sağlam bir kaynağa dayandırdığı haberine göre kesin olarak Android Q güncellemesini alıyor. Kutularından Android Pie ile çıkan cihazlar, Android Q ile satın alan kullanıcıları oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Çin’de sağlam satış rakamlarına ulaşan aile, Çin dışına da çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde duyduğumuz kadarıyla aile 21 Haziran tarihinde Fransa, Almanya, Malezya, Rusya ve İngiltere‘ye geliyor. 24 Haziran’da İtalya ve Hollanda, 28 Haziran’da Polonya, temmuz başında ise İspanya merkezli satışlar başlıyor. 25 Haziran tarihinde Hindistan‘da da satışa çıkacak denilen ailenin, Türkiye’de de satılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Burada özellikle Lite modeli büyük önem arz ediyor ve onun da Android Q’ya geçecek olması gerçekten sevindiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor 20 ailesi ile beraber Android Q işletim sistemi alacak Huawei modelleri ise şöyle

Kısa süre önce açıklandığı üzere P30 Pro, P30, P30 Lite, Mate 20 Pro, Mate 20, Mate 20X, Mate 20X 5G, P Smart 2019, P Smart+ 2019, P Smart Z, P20 Pro, P20, PORSCHE DESIGN Mate 20 RS, Mate 20 X, Mate 10 Pro, PORSCHE DESIGN Mate 10 ve Mate 10 modelleri resmi olarak Android Q güncellemesini alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ekim ayında gelecek katlanabilir modeli Mate X