reklamı kapat

POPÜLER

Apple Arcade Türkiye fiyatı

Türkiye fiyatı açıklanan Apple Arcade servisinin öne çıkan oyunları [Video]

Apple’ın 10 Eylül akşamında yeni iPhone’lar öncesinde fiyatını açıkladığı Apple Arcade servisi hangi oyunlara sahip? İşte öne çıkan yapımlar;

Apple Arcade, bilmeyenler için temel olarak Netflix’in oyun versiyonu olarak geçiyor. Apple’ın ilk olarak “Şov Zamanı” adını verdiği etkinlikte tanıttığı servis, bünyesinde 100’den fazla “iOS, macOS, tvOS” işletim sistemli cihazlara özel yüksek kaliteli oyun barındırıyor. İşte Apple kısa süre önce bu oyunlardan bazılarını gösteren 100 saniyelik bir video yayımladı. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz video, platforma abone olmayı düşünenleri bilgilendirmek adına güzel görünüyor. Videoda platformda yer 100 oyunun hepsi gösterilmiyor. Ancak Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm, Towaga: Among Shadows, Mosaic, Overland, Manifold Garden, Shinsekai: Into the Depths, Hot Lava, Where Cards Fall, LEGO Brawls ve fazlası birçok kaliteli yapımdan kısa tanıtımlar yer alıyor.

Resmi olarak 19 Eylül tarihinde 150’den fazla ülkede kullanıma ve kişilerin tek tek her oyuna değil aylık abonelik ile tüm oyun kataloğuna erişim sağlayabildiği serviste sunulan yapımlar, internete bağlı ya da internet olmadan oynanabiliyor. Bir cihazda bıraktığınız oyunu başka bir cihazda devam ettirmenize imkan tanıyan servis, özellikle belirtildiği üzere bünyesinde herhangi bir reklam taşımıyor. Apple Arcade servisi için harcanan paranın tam 500 milyon doları aştığı aktarılırken, bunun devamı da gelecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Arcade Türkiye fiyatı ne kadar?

Servisin Türkiye aylık fiyatı 34,99 TL seviyesinde. Burada 1 aylık ücretsiz deneme süresi bulunuyor. Arcade Servisi diğer yerlerde olduğu gibi Türkiye’de de 19 Eylül tarihinde açılıyor. Servisin resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Video