reklamı kapat

POPÜLER

Apple Arcade

Apple Arcade servisi Türkiye’de kullanıma çıktı [Ücretsiz Dene]

Apple’ın ilk olarak WWDC 2019 kapsamında tanıttığı Apple Arcade servisi, sonunda resmi olarak Türkiye’de kullanıma açıldı.

Apple Arcade biliyorsunuz temel olarak Netflix’in oyun versiyonu olarak tanımlanıyor. Apple’ın mobil oyun tutkunlarının merakla beklediği servisi, bünyesinde 100’den fazla iOS, macOS ve tvOS işletim sistemli cihazlara özel yüksek kaliteli oyun barındırıyor. İşte bu beklenen servisi kısa süre önce Türkiye dahil destekli 150’den fazla ülkede kullanıma açıldı. Bünyesinde Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm, Towaga: Among Shadows, Mosaic, Overland, Manifold Garden, Shinsekai: Into the Depths, Hot Lava, Where Cards Fall, LEGO Brawls ve fazlası birçok kaliteli oyun yer alıyor. Kişilerin tek tek her oyuna değil aylık abonelik ile tüm oyun kataloğuna erişim sağlayabildiği serviste sunulan yapımlar, internete bağlı ya da internet olmadan oynanabiliyor.

Bir cihazda bıraktığınız oyunu başka bir cihazda devam ettirmenize imkan tanıyan servis, bünyesinde herhangi bir reklam taşımıyor. Apple Arcade servisi için harcanan paranın tam 500 milyon doları aştığı aktarılırken, servis aile içerisinde beş kişiye kadar paylaşım desteği de veriyor. Servis için yapılan oyunların özellikle büyük ekranlar odağında hazırlandığı ve buralarda çok daha keyifli olduğu aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Arcade Türkiye fiyatı ne kadar?

Servisin Türkiye aylık fiyatı 34,99 TL seviyesinde. Burada 1 aylık ücretsiz deneme süresi bulunuyor. Servise direkt olarak iOS 13 yüklü cihazlardaki App Store üstündeki özel menüden ulaşabilirsiniz.

İlgili Videolar