reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3 (46 mm)

Huawei Watch GT 3 (46 mm) için Türkiye fiyatı ortaya çıktı

Huawei’nin Viyana’da düzenlenen etkinlik kapsamında tanıttığı yeni akıllı saati Huawei Watch GT 3 (46 mm) için Türkiye fiyatı ortaya çıktı.

Henüz Türkiye’de satışa olmayan ancak Huawei’nin resmi satış kanalına giriş yapan akıllı saat Huawei Watch GT 3, burada gördüğümüz kadarıyla 46 mm için 2.499 TL fiyat etiketine sahip. Bu fiyat ile Türkiye’de nasıl bir satış performansı göstereceği merak konusu olan akıllı saatin 42 mm’lik bir sürümü de bulunuyor.

42mm Watch GT 3 modelinin fiyatı henüz görünmüyor ancak modelin Türkiye’ye getirilmeme ihtimali de bulunuyor. Çünkü bu sürüm henüz resmi sitede listelenmiyor. Ancak yakın zamanda bir güncelleme yapılarak 42 mm versiyon da siteye dahil edilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 için firma resmi olarak şunları demişti

Huawei akıllı saat ürün gamını Watch GT 3’ün iki yeni modeliyle genişletti. 46mm ve 42mm olmak üzere iki farklı boyutu olan Watch GT 3 saatler, zamansız zarafet ve en son teknolojinin birleşimi. Her iki cihaz da kayışları değiştirerek kullanıcının kişisel stiline uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilen benzersiz bir klasik tasarıma sahip son teknoloji malzemelerden üretildi.

Watch GT 3’ün her iki versiyonu da 100’den fazla egzersiz modu sunuyor, yerleşik bir egzersiz planlayıcıya, koşuları doğru bir şekilde izlemek için gelişmiş konum takibine ve yeni bir 5. nesil kalp atış hızı takibine sahip.

Ayrıca Watch GT 3, geliştirilmiş tüm gün SpO2 izleme, uyku izleme, Bluetooth arama ile donatıldı ve hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu. Huawei Watch GT 3, güvenilir ve son derece verimli bir günlük asistan olması için 46 mm’lik saatte 14 güne varan ve 42 mm’lik saatte 7 güne varan güçlü pillerle donatıldı.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!