reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli bisiklet Propella Mini

Dar alanlar için ufak boyutlu elektrikli bisiklet: Propella Mini

Herkesin tam boyutlu elektrikli bisiklet modellerini koyacak yeri bulunmuyor. İşte tam da bunun Propella Mini doğmuş durumda.

Katlanabilir yapıda birçok ufak boyutlu elektrikli bisiklet modeli bulunuyor. Bunlardan farklı olarak standart yapıyı benimseyen Propella Mini, alanda bir ilke imza atmıyor ancak genel olarak güzel görünüyor.

15 kg’ın hemen altında bir ağırlığı bulunan bisiklet, modern bir çizgiye sahip ve arkasındaki elektrik motoru ile 30 km/s hıza çıkabiliyor. 1,6 kg ağırlığındaki çıkarılabilir yapılı 250 Wh pil paketiyle kullanıma bağlı olarak 32 ila 56 km arasında menzil getiren bisiklet, bu açıdan spesifik olarak şehir içi gündelik kullanım beklentilerini karşılıyor.

Motorunu sadece pedal çevrilirken destek amacıyla aktif eden model, görebileceğiniz üzere herhangi bir süspansiyon sistemi taşımıyor. Ön ve arkada disk frenler ile donatılan elektrikli bisiklet Propella Mini, gidonunda ufak bir bilgi ekranı barındırıyor. Bu ekrandan hız, pil ömrü / menzil konusunda bilgi alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet Propella Mini çok geniş bir kitleye hitap ediyor

999 dolarlık bir yurt dışı satış fiyatı olan model, elbette Propella firmasının tek elektrikli bisikleti değil. Örneğin firmanın “Mini” ile aynı çizgide tasarlanan bir “V4.0″ modeli de bulunuyor. Bu bisiklet tam boyutlu yapısıyla normal standartları takip ediyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın