reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirTag

Apple AirTag Türkiye’de resmen satışa sunuldu; işte fiyatlar

Apple’ın yakında Türkiye’de de satışa sunulacak dediğimiz takip aksesuarı Apple AirTag, sürpriz şekilde bugün elde edilebilir hale geldi.

Teknoloji devi Apple, AirTag modelini gerçekten beklenenden daha çabuk şekilde Türkiye pazarına getirdi. Normalde ürünün mayıs sonunda geleceği düşünülüyordu.

Modelin tane fiyatı bilmeyenler için 299 TL seviyesinde yer alıyor. Dörtlü paket içinse tam 999 TL verilmesi gerekiyor. Ürün için Apple’dan 2-3 hafta arasında gönderim süresi veriliyor.

Takip aksesuarı AirTag hakkındaki bilinmesi gereken tüm detaylara ise direk olarak buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirTag üzerinde delik açıldı

Daha önce de aktardığımız üzere AirTag’ın bünyesinde Tile ve Samsung imzalı rakipleri gibi bir anahtar deliği bulunmuyor. Apple bunun yerine kişilere özel kılıflar satıyor.

iFixit ise bugün pilin çıkarıldıktan sonra modelin üzerine ince uçlu matkap ile delik delinebildiğini kanıtladı. Bu delik sonrasında Apple AirTag sorunsuz olarak çalışmaya devam etti.

Bir kez daha belirtmek gerekirse bu işlem modelin garantisini ve su geçirmezliğini ortadan kaldırıyor.

AirTag’in Türkiye’de mevcut fiyatıyla çok popüler olması beklenmiyor. Ancak yine de bu ürüne ciddi şekilde talep gösterenler olacaktır. Ürün özellikle UWB destekli iPhone modelleriyle iyi anlaşıyor.

İlgili Video