reklamı kapat

POPÜLER

bitcoin kripto para ethereum apple

Ethereum, tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü

Bitcoin gibi bir popüler kripto para birimi olan ethereum, kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. İşte detaylar;

Bitcoin’in en uzak ancak yakın takipçisi olan kripto para ethereum, 3 bin doları geçerek tüm zamanların en yüksek değerlenmesine ulaştı.

Son 24 saat içerisinde yüzde 9’a yakın değer kazanan para birimi, şu an düşükten yatırım yapanları fazlasıyla sevindiriyor. Son 1 yıl için en düşük değer 180 dolar seviyesinde.

Her zaman söylediğimiz gibi bu artışın ne kadar süreci bilinmiyor. Bunu mutlaka herkesin göz önüne alması gerekiyor. Kripto para dünyasında sadece 1 saat içerisinde dev kayıplar olabiliyor.

Kripto para dünyasının bir numarası bitcoin ise şu an 58 bin dolar üzerinde geziyor. Bitcoin’in de 24 saat değerlenmesi de yüzde 4’ü geçmiş durumda.

Bitcoin’in bilmeyenler için tavan değeri ise 64 bin doların biraz üzerinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ethereum ve bitcoin sık sık ses getiriyor

Kripto para birimleri son dönemde Türkiye’de de inanılmaz dikkat çekiyor. Ancak herkesin bildiği üzere Türkiye’deki haberler pek olumlu gelmiyor.

Bu alana girmeden önce herkesin sürece çok ama çok hakim olması gerekiyor. Kripto para dünyasına kaybettiğiniz zaman üzülmeyeceğiniz miktarlar ile girmenizi tavsiye ediyoruz.

Son dönemde Türkiye’de evini / arabasını satarak bu alana girenler ve sonunda ciddi kayıp yaşayanlar bulunuyor.

Kripto para dünyasında ciddi kayılar özelinde çok acele edilmemesi gerektiğini belirtelim. Yukarıda da dediğimiz gibi sadece 1 saat içerisinde pazara inanılmaz değişimler görebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın