reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit Elegant

Paslanmaz çelik gövdeli ve GPS’li akıllı saat; Huawei Watch Fit Elegant incelemesi

Paslanmaz çelik gövdesi, GPS özelliği ve uzun pil ömrüyle öne çıkan Huawei Watch Fit Elegant, akıllı saat deneyimini uygun fiyata sunuyor. Sunduğu özelliklerle beğenimizi kazanan model artıları ve eksileriyle mercek altında

Kısa bir süre önce lanse edilen ve ardından Türkiye’de satışa sunulan Huawei Watch Fit Elegant, Band 6’nın ardından karşımıza çıkıyor. Huawei, Band 6’yı aktive bilekliği sınıfına bu modeli ise akıllı saat sınıfına koyuyor. Açıkcası bu model de bir aktivite takip cihazı olarak düşünülse de kullanılan üst düzey malzemeyle farklılaşıyor.

Piyasadaki tüm aktivite takip cihazları plastik bir gövdeyle gelirken Huawei Watch Fit Elegant çoğu akıllı saatte bile kullanılmayan paslanmaz çelik bir gövdeye sahip. Paslanmaz çelik malzemesi cihazın şık görünümüne büyük bir katkı sağlıyor. Bu malzeme aynı zamanda dayanıklılığa da vurgu yapıyor. Band 6 modelinde olduğu gibi bu model de 96 farklı spor modunu destekliyor. iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan cihazın tasarımıyla başlayalım.