reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit 2

Göz alıcı tasarıma sahip akıllı antrenör; Huawei Watch Fit 2 incelemesi

Huawei Watch Fit 2,  şık tasarımı, 10 güne varan pil ömrü ve egzersiz özellikleriyle öne çıkıyor.  Telefonlara gelen aramaları da cevaplandırmaya imkan tanıyan saatle ilgili detaylar incelememizde

Huawei giyilebilir cihaz ailesini genişletmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Huawei Watch GT 3 Pro‘nun ardından bu kez Huawei Watch Fit 2 modeli ofisimize geldi.

Huawei’nin en yeni akıllı saati olan Watch Fit 2, kaliteli tasarımı, uzun pil ömrü ve hoparlör/mikrofon desteğiyle serinin önceki modellerinden ayrılıyor. Watch Fit ve Watch Fit Mini modellerinde hoparlör ve mikrofon desteği yer almazken yeni modelde her iki özellik de yer alıyor. Bu özelliklerin olması sayesinde yeni modelde telefonlara gelen aramaları saat üzerinden cevaplandırmak mümkün oluyor. GPS desteğine de sahip olan model üst düzey akıllı saatlerde sunulan  özellikleri çok daha uygun fiyatla kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda güzel bir tasarıma da sahip olan saatin tasarım detaylarını paylaşalım.