reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit 2
Huawei Watch Fit 2

Silikon kayışlı Huawei Watch Fit 2 için yeni indirim fırsatı

Kısa bir süre önce paslanmaz çelik kayışlı modelini incelediğimiz Huawei Watch Fit 2 modelinin silikon kayışlı modeli için indirim yapıldı. 2.299 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan saat şu anda 2.099 TL‘ye satılıyor.

Mavi renkli model için bu fiyat geçerliyken saatin diğer renkleri daha yüksek fiyatlara satılıyor. Akıllı saat uzun pil ömrüyle göze çarpıyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 10 güne varan pil ömrü sunan modelde telefonlara gelen aramaları cevaplandırmak mümkün oluyor. Watch Fit ve Watch Fit Mini modellerinde hoparlör ve mikrofon desteği yer almazken yeni modelde her iki özellik de bulunuyor. GPS desteğine de sahip olan saatte kalp ritmi, SpO2 ölçümü, stres, uyku, adet döngüsü ve egzersiz takibi gibi özellikler mevcut. Saatte, Watch GT 3 Pro’da kullandığımız sıcaklık ölçümü ve EKG gibi özellikler ne yazık ki yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch Fit 2  akıllı saat hangi cihazlarla uyumlu?

Koşu, yüzme, bisiklet, ip atlama, kürek ve daha bir çok spor dalındaki egzersizler saat üzerinden kolayca takip edilebiliyor. TruSleep 2.0 özelliği sayesinde saat uyku takibi de yapabiliyor. Uykuda geçirilen zaman saat üzerinde sunulurken uykuyla ilgili detaylı bilgiler Huawei Sağlık uygulamasında bulunuyor. Bu uygulama HarmonyOS, iOS ve Android’li cihazlarda çalışıyor.
huawei

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın