reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit 2

Şık akıllı saat Huawei Watch Fit 2 için Türkiye fiyatları belli oldu

Huawei, giyilebilir ürün pazarında öne çıkmaya devam ediyor. Firma çok yakında Huawei Watch Fit 2 akıllı saat modelini satışa sunuyor.

Huawei, geçtiğimiz ay aşağıdaki haberde detaylarına ulaşabileceğiniz GT3 Pro akıllı saat modelini Türkiye’de satışa sunmuştu. Ancak firma sadece bu model ile yetinmeyecek. Türkiye’nin akıllı saat konusundaki pazar liderlerinden olan Huawei, bu iki farklı modelden oluşan saatin yanına yakında Huawei Watch Fit 2 akıllı saat modelini ekleyecek. Geçtiğimiz hafta resmi Türkiye sayfası açılan ürünün, bugün itibarıyla resmi Türkiye fiyatları da ortaya çıktı. Dört farklı renkte gelen modelin silikon kayışlı versiyonları için 2.299 TL, deri kayışlı versiyon için 2.699 TL, metal kayışlı şık versiyon içinse 2.999 TL verilmesi gerekecek.

Görebileceğiniz üzere kare yapıyı benimseyen cihaz, teknik olarak bakarsak 1,74 inç 366×480 piksellik bir AMOLED ekran taşıyor. Tam boyutu 46 x 33.5 x 10.8 mm, ağırlığı ise kayış hariç 26 gram olan ürün, kullanıma bağlı olarak 7 ila 10 gün arasında pil ömrü getiriyor. 97 farklı sporu otomatik olarak algılayarak detaylı şekilde kayıt altına alabilen Huawei Watch Fit 2 akıllı saat, Bluetooth ile bağlandığı telefon üzerinden telefon görüşmesi sunuyor ve çok sayıda bilgiyi aynı anda gösterebilen birçok saat arayüzü ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android yanında iOS uyumu da bulunan ürün, firmaya göre AOD desteğine sahip ve kişilere animasyonlu spor yardımı sunabiliyor. SpO2, kalp atış hızı, uyku ve stres takibi gibi özellikler de sunan Watch Fit 2 akıllı saat için resmi satışın bu hafta içerisinde başlamasını bekliyoruz.

Huawei Watch Fit 2 akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Uçan otomobil modellerinin öncüsü