reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3 Pro

Türkiye pazar lideri Huawei, Watch GT 3 Pro için satışa başladı

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat serisi için resmi Türkiye satışı da başladı. Saatler oldukça yüksek fiyatlara sahipler.

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat serisinin dört farklı versiyonu da Huawei’nin resmi satış kanalına eklendi. Huawei’nin resmi satış sitesinden önce başka bir büyük satış kanalına da eklenen modellerden, 46 mm titanyum kasaya ve titanyum kayışa sahip olan versiyon 7.499 TL fiyattan elde edilebiliyor. Yine titanyum kasalı 46 mm modelin deri kayışa sahip versiyonu ise 5.499 TL seviyesinde satılıyor. 43 mm seramik kasalı ve deri kayışlı Watch GT 3 Pro akıllı saat için 6.499 TL fiyat karşımıza çıkıyor. Aynı saatin metal kayışlı versiyonu içinse tam 8.499 TL verilmesi gerekiyor. Bu son versiyon firma için fiyat konusunda sınırları zorluyor. Fiyatlar, Türkiye’de saatlerin hedef kitlesini oldukça daraltıyor.

Saatler için Huawei Türkiye’de kısa süre önce gelen resmi paylaşım şöyle olmuştu: “Denizin derinliklerinden gelen, parlak deniz kabuklarında gizlenmiş gerçek güzellik ortaya çıkıyor. HUAWEI, 2 yeni akıllı saati ile, doğa ve teknolojiyi en uyumlu şekilde bir araya getiriyor! Şimdi derin bir nefes al ve bekle, gerçek güzellik yolda! ” 

Bu arada Huawei Türkiye saatler ile beraber önemli bir bilgi verdi. Huawei Türkiye genel müdürü tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, satış adeti konusunda Türkiye giyilebilir ürün pazarının mart ayı lideri oldu. Firma, isim vermediği pazarın ikincisi ile aralarında yüzde 3’lük bir fark olduğunu da aktardı. Allen Yao aynı zamanda en çok giyilebilir ürün satışının MediaMarkt mağazaları üzerinden olduğunu da belirtti.

Üst seviye akıllı saatler, güncel teknolojileriyle firmanın en gelişmiş giyilebilir çözümleri arasında konumunda. Yoğun kullanımda 8 gün, normal kullanımda ise tam 14 gün pil ömrü sunan HarmonyOS işletim sistemli akıllı saatler, Android yanında iPhone uyumuna da sahipler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gelişmiş sağlık özellikleri ve 30 metreye kadar su dayanıklılığı ile fark yaratan Huawei Watch GT 3 Pro modelleri, tasarımlarıyla hem kadınları hem de erkeklerin dikkatini çekecek gibi görünüyor. Saatler için yukarıda gördüklerinizden başka gövde renkleri şimdilik sunulmuyor.

Bu arada Huawei ileride geçtiğimiz ay tanıttığı Band 7 akıllı bileklik ve Mate X 2 isimli katlanabilir akıllı telefon modelini de Türkiye pazarına getirebilir. Ancak bu cihazlar için halen yapılmış bir resmî açıklama yok.

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın