reklamı kapat

POPÜLER

Bitcoin LOG tasarım

Bitcoin ve ethereum için ciddi düşüş sürüyor [19 Haziran]

Kripto para dünyasının en üstünde bulunan lideri bitcoin ve ethereum için başlayan düşüş aktif olarak sürüyor.

Geçtiğimiz hafta kripto para birimi bitcoin, Aralık 2020’den bu yana en düşük seviyeyi görmüş ve 25 bin dolara kadar gerilemişti. Alandaki en büyük isimlerden Celsius Network’ün “olağanüstü market durumları” nedeniyle transferleri durdurması ve diğer bazı etkenler nedeniyle alandaki durumlar iyiye gitmiyor ve bitcoin için bugün 18 bin dolar da görüldü. Bir haftalık düşük yüzde 33’ü geçti. Alanın ikincisi ethereum için de ciddi şekilde düşüş devam ediyor. Kripto para birimi dün uzun süre sonra ilk defa 1.000 doların altına inerek 997 dolara kadar çekilmişti. Bu tarafta kayıp yüzde 35 seviyesinde ve güncel değer şu an 955 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor.

Kripto para dünyasında herkesin çok dikkatli olması gerekiyor. Bunu hep söylüyoruz ve söylemeye de devam edeceğiz. Bu dünyaya elinizdeki tüm yatırım ile girmeyin, eğer giriyorsanız da anlık büyük düşüşlerde endişeye kapılmayın. Daha önce birçok kez karşımıza çıktığı üzere ibre çok hızlı şekilde tersine dönebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bitcoin, son 1 yıl içerisinde en yüksek 68 bin doları gördü, bu seviyeyi yıl bitmeden tekrar görme ihtimali bulunuyor. Ancak durum çok daha kötü hale de gelebilir. Alanda her zaman inanılmaz yüksek hızda büyük değişimler olabiliyor ve süreçte her zaman çok sabırlı olmak gerekiyor. Kripto para dünyasında hiçbir şey kesin değil ve hiçbir zaman da stabil bir değer elde edilemeyecek gibi görünüyor.

18 Haziran durumu:

19 Haziran durumu:

Bitcoin ve ethereum durumları bu da dikkatinizi ilginizi çekebilir: Ferrari’nin nefes kesen otomobili ile tanışın

İLGİLİ HABERLER