reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit 2

Çelik gövdeli Huawei Watch Fit 2 için yeni indirim kampanyası

Geçtiğimiz haziran ayında inceleme fırsatı bulduğumuz Huawei Watch Fit 2 için bir kampanya duyuruldu. Huawei’nin resmi sayfası üzerinden gümüş renkli Watch Fit 2, 2.699 TL‘ye satın alınabiliyor.

Akıllı saatin mevcut satış fiyatı ise 2.999 TL. 10 güne varan pil ömrü ve egzersiz özellikleriyle öne çıkan saatte telefonlara gelen aramaları cevaplandırmak mümkün.  Watch Fit ve Watch Fit Mini modellerinde hoparlör ve mikrofon desteği yer almazken yeni modelde her iki özellik de bulunuyor. GPS desteğine de sahip olan saatte kalp ritmi, SpO2 ölçümü, stres, uyku, adet döngüsü ve egzersiz takibi gibi özellikler mevcut. Saatte, Watch GT 3 Pro’da kullandığımız sıcaklık ölçümü ve EKG gibi özellikler ne yazık ki yer almıyor. Koşu, yüzme, bisiklet, ip atlama, kürek ve daha bir çok spor dalındaki egzersizler saat üzerinden kolayca takip edilebiliyor. TruSleep 2.0 özelliği sayesinde saat uyku takibi de yapabiliyor. Uykuda geçirilen zaman saat üzerinde sunulurken uykuyla ilgili detaylı bilgiler Huawei Sağlık uygulamasında bulunuyor. Bu uygulama HarmonyOS, iOS ve Android’li cihazlarda çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch Fit 2 yüksek kaliteli malzemesiyle göze çarpıyor

Paslanmaz çelik gövdesine yine aynı malzemeden bir kayışın eşlik ettiği Watch Fit 2, şık tasarımlı bir akıllı saati erişebilir fiyattan satın almak isteyen kullanıcıların tercih edeceği bir model.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın