reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link TL-PA8033P

Dünyada kablosuz ağ ürünleri pazarının 2022’deki lideri açıklandı

TP-Link bu yıl da önemli bir başarıya imza attı. Araştırma şirketi IDC‘nin raporuna göre TP-Link üst üste 11 yıl boyunca kablosuz ağ pazarını lider olarak tamamladı.

Geçtiğimiz yılı yüzde 17,8’lik bir pazar payı ile lider olarak tamamlayan şirket, 2022 yılında da liderliğini sürdürdü. 26 yıllık bir şirket olan TP-Link, 1.7 milyardan fazla kullanıcıya hizmet veriyor. Şirket, bireysel, kurumsal ve ISP’lere yönelik ağ çözümlerinin haricinde artık tüketici elektroniği ve güvenlik kameraları gibi yeni ürünleri de kullancıların beğenisine sunmuş durumda.

TP-Link yetkilileri 11 yıllık liderlik başarısının küreselleşmeyi benimsemek, ürün rekabet gücünü korumak ve araştırma-üretim-satış entegrasyonunu doğru kurmaktan kaynaklandığını ifade ediyor. Kullanıcılara kullanımı kolay ve yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye kendilerini adadıklarını açıklayan şirket, gelişen teknolojilere yatırım ve ürün kalitesi sayesinde dünyanın dört bir yanından ödüller aldıklarını vurguluyor. Mükemmelliği sürdürmeye ve geleceğin olanaklarını keşfetmeye devam edeceğini belirten yetkililer, daha iyi bir TP-Link yaratacaklarını ve herkes için daha iyi bir dünya inşa etmek için çalışacaklarını da ifade ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link geçtiğimiz ay Wi-Fi 6’lı erişim noktalarını tanıtmıştı

TP-Link EAP650 olarak adlandırılan seri ince ve şık tasarımıyla göze çarpıyor. Her yere kolayca monte edilebilen cihazlar aynı zamanda güçlü özellikleri de bünyesinde barındırıyor. EAP650 ve EAP653, otel, okul, AVM, öğrenci yurtları gibi yerler için özel geliştirilmiş durumda. Cihazlarla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Haberde kullanılan görsel elektrik hattından Gigabit hızda internet bağlantısı sunan TP-Link TL-PA8033P‘ye aittir

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın